Regulamin

REGULAMIN STUDIA TATUAŻU BARDO

DECYZJA O WYKONANIU ZABIEGU W STUDIU BARDO JEST JEDNOZNACZNA Z AKCEPTACJĄ REGULAMINU. KLIENT ZOBOWIĄZANY JEST TO ZAPOZNANIA SIĘ Z TREŚCIĄ REGULAMINU.

 1. Przed przystąpieniem do zabiegu, każdy klient zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia „Zgody na wykonanie zabiegu” za wcześniejszym okazaniem dowodu tożsamości.
 2. W studiu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu, spożywania alkoholu, narkotyków, środków psychoaktywnych oraz odurzających.
 3. Nie wykonujemy zabiegów osobom będącym pod wpływem alkoholu, narkotyków, środków psychoaktywnych oraz odurzających.
 4. Klient jest zobowiązany do powiadomienia tatuatora o swoim stanie zdrowia i ewentualnych przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu.
 5. Studio zapewnia sterylność używanych do zabiegu narzędzi oraz materiałów.
 6. Klient ma prawo do wglądu w dokumentację Sanepidu.
 7. Tatuażysta może przerwać wykonywanie zabiegu w przypadku stwierdzenia pogorszenia się samopoczucia klienta lub wystąpieniem zmian w strukturze skóry.
 8. Akceptując regulamin studia, klient wyraża zgodę na zrobienie zdjęcia wykonanego tatuażu i umieszczenia go na stronach internetowych, portalach społecznościowych, portfolio.
 9. Studio nie prowadzi sprzedaży igieł, farb czy jakichkolwiek materiałów lub urządzeń związanych z tatuowaniem.
 10. Studio nie odpowiada za zniszczoną odzież w wyniku zabrudzenia tuszami.
 11. Na stanowisku wykonywania zabiegu tatuowania wraz z osobą, która będzie mieć wykonywany zabieg może towarzyszyć maksymalnie jednak osoba towarzysząca.

ZADATEK

 1. Rezerwacji terminu można dokonać drogą telefoniczną , poprzez e-mail, osobistą wizytę w studiu oraz przez portale społecznościowe.
 2. W trakcie zapisu pobierany jest zadatek w wysokości 100 złotych. Jest on częścią ceny za tatuaż i odliczany przy ostatniej sesji. W przypadku rezygnacji, z jakichkolwiek powodów z winy klienta, od daty zapisu, w ciągu 7 dni, klient traci 50% zadatku, powyżej 10 dni 100%.
 3. Tatuatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy wykonania tatuażu bez podania przyczyny, co wiąże się ze zwrotem zadatku.
 4. Klient ma prawo do zmiany terminu sesji, nie później niż cztery dni przed ustalonym terminem.
 5. Nie przybycie w wyznaczonym terminie lub brak powiadomienia o jego zmianie na cztery dni przed umówionym zabiegiem jest jednoznaczne z utratą dokonanego zadatku.

HIGIENA

 1. Studio oraz tatuator nie ponosi odpowiedzialności za sposób zachowania się barwników na ciele. Każdy klient jest indywidualnie informowany o możliwej reakcji pigmentów, ze względu na szeroko pojęty proces gojenia się ciała.
 2. Studio oraz tatuator nie ponosi odpowiedzialności za wystąpienie szeroko pojętych zmian skórnych po zabiegu lub po latach.
 3. Studio oraz tatuator nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie procesu gojenia tatuażu.

 

TATUAŻ STANOWI NIEODWRACALNY ŚLAD NA CIELE. PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO ZABIEGU PROSIMY O PRZEMYŚLANĄ DECYZJĘ.