Michał

Tatuować zaczynałem w domu ponad 10 lat temu. Ci którzy byli ze mną na początku drogi na pewno pamiętają ten mały pokoik w którym czasem mieściło się nawet 6 osób. W tym momencie jestem na etapie w którym mam od kilku lat swoje studio.

Obecnie staram się robić wszystko aby Studio Bardo przyciągało nie tylko galerią wykonanych prac ale i specyficznym klimatem. Jakim? Przyjdź i przekonaj się sam.

Lubię tatuować każdy motyw ponieważ nie lubię się ograniczać. Największą jednak przyjemność sprawiają mi kwiaty, zwierzaki i ogólnie lekkie motywy ozdobne. Uwielbiam pracować w kolorze, więc jeśli interesuje Cię jakiś oryginalny kolorowy wzór to serdecznie zapraszam.

Z prywatnej strony jestem wyluzowanym człowiekiem. Uwielbiam przyrodę, każdą wolną chwilę spędzam z ukochaną żoną Anią i córeczką Mają. Słucham swojego serca i staram się być uczciwym człowiekiem godnym zaufania. Dużo czytam i medytuje, staram się znaleźć równowagę w życiu i przekazywać drogowskazy innym poszukującym szczęścia i obfitości. W przyszłości chciał bym leczyć ludzi z problemów natury zarówno fizycznej, umysłowej jak i duchowej.

Chciałem podziękować wszystkim moim klientom, którzy okazali mi swoje zaufanie i pozwolili przelać tusz na skórę. Bez Was nigdy nie rozwijał bym intensywnie swojej kreatywności, pozwala mi to patrzeć na świat z szerszej perspektywy.

Jestem Wam za to bardzo wdzięczny!